İlan karşılaştırması yapabilmeniz için en az 2 adet ilan seçmeniz gerekmektedir.


Kapat

Panaroma Gold, üstün konforlu yaşam sunuyor

Ankara Eryaman'da hayata geçirilen Panaroma Gold, inşaat kalitesi ve lüks konfor ayrıcalığı ile inşa ediliyor. Projede 144 adet birbirinden özel daireler yer alıyor.


Dimaş inşaat tarafından inşa edilen Panaroma Gold, Ankara Erşaman'da 4 blok halinde hayata geçiriliyor. 144 konutun bulunduğu proje, 15 bin metrekarelik proje alanına sahip olarak yükseliyor. Tamamının net 143 metrekare 3 oda 1 salon dairelerle tasarlandığı projenin her katında 2 adet konut yer alıyor.

Panaroma Gold'da fiyatlar 220 bin liradan başlıyor

24 dükkanın hizmet vereceği Panorama Gold'da konutlar 220 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor. Lansmanının 19 Eylül'de yapılacağı projede, yüzde 10'uk indirim avantajı sağlanıyor.

Metroya yakın

Yürüyüş yolu, futbol, basketbol ve voleybol sahaları, çocuk oyun alanları gibi sosyal alanların yer aldığı proje, Harikalar Diyarı'na 2 km., Metroroya 2 km., Sincan Devlet Hastanesi'ne 2.9 km., Göksu Park'a 3.5 km., Optimum Outlet'e ise 7.6 km. mesafede yükseliyor. Panaroma Gold'un satış ofisi, Eryaman Susuz Mahallesi, Maviyildiz Caddesi, 4 numarada yer alıyor.

hazır emlak sitesi
Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir
Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir

Eryaman Satılık Daire

Eryaman kiralık daire

Eryaman da satılık daire

Ankara Eryaman satılık daire

Eryaman da kiralık daire

Eryaman kiralık ev

Eryaman satılık ev

Ankara Eryaman kiralık daire

Ankara Eryaman'da satılık daire

Eryaman kiralık

Eryaman emlak
Eryaman Satılık
Baran Emlak Eryaman