İlan karşılaştırması yapabilmeniz için en az 2 adet ilan seçmeniz gerekmektedir.


Kapat

Doğasu Eryaman - Elmaslar İnşaat ŞİMDİ ALIN HAZİRAN’DA TAŞININ TEMMUZ’DA ÖDEMEYE BAŞLAYIN

Doğasu Eryaman
Şimdi al, Haziran’da taşın, Temmuz’da ödemeye başla

Doğasu Eryaman projesi sakinlerine benzeri zor görülecek bir fırsat sunuyor. Şimdi satın alınacak konutlara; sahipleri Haziran ayında taşınacak, ödemeye ise Temmuz ayında başlayacak. Kapalı alandan daha fazla yeşil alana sahip proje, yeşil nefes ve mutluluk vaat ediyor.

Doğasu Eryaman, içinde kalite ve rahatlığı barındırıyor

2 blokta toplam 119 dairenin bulunduğu Doğasu Eryaman’da konutlar full+full konsepte sahip. 134m2’lik 3+1 dairelerde 5 parça ankastre, kiler odası, vestiyer, duvar kağıtları, giyinme odası, ebeveyn banyosu bulunuyor. Şu an için seçilen daire üzerinden % 30 peşinatla 120 aya kadar 0,69 oranı ile cazip konut kredisi imkanı da mevcut. Tam beslemeli jeneratör avantajına kadar ihtiyaç duyulabilecek her şeyin düşünüldüğü Doğasu Eryaman’da modern bir kent, doğanın nimetleriyle buluşuyor; geriye sadece sakin ve huzurlu hayatın keyfini sürmek kalıyor.

Yeşilin bolluğu, Doğasu’nun huzuru

İnsan için konut ürettiğinin bilinciyle çalışan Elmaslar güvencesi altındaki projenin 10.188 m2 alanı içerisinde, 9.500m2’lik yeşil ve sosyal alan yer alıyor. Kapalı alandan daha fazla yeşil alanın bulunduğu Doğasu Eryaman sakinliğin getirdiği huzurla; oturma ve seyir alanlarına sahip. Konutlardaki geniş balkonlar ise yeşilin tadını evlerinden çıkartmak isteyenler için tasarlanmış. Ayrıca her iki blok altında bulunan fitness ve çok amaçlı açık spor kompleksi konut sahiplerinin hizmetine sunulacak. Birkaç basamak uzaklıktaki spor yapma imkanının pratikliği Doğasu Eryaman’da olacak.

Sizler gibi komşular

Eryaman Bölgesi, şehir gürültüsünden ve stresden uzak, çocuklu ailelerin güvenli bir ortamda yaşamlarını devam ettirmek istedikleri bölgelerin başında geliyor. Doğasu Eryaman da modern ve güvenli hayatın keyfini sürmek isteyenleri, kendileri gibi ailelerle komşuluk etmek istey

hazır emlak sitesi
Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir
Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir

Eryaman Satılık Daire

Eryaman kiralık daire

Eryaman da satılık daire

Ankara Eryaman satılık daire

Eryaman da kiralık daire

Eryaman kiralık ev

Eryaman satılık ev

Ankara Eryaman kiralık daire

Ankara Eryaman'da satılık daire

Eryaman kiralık

Eryaman emlak
Eryaman Satılık
Baran Emlak Eryaman