İlan karşılaştırması yapabilmeniz için en az 2 adet ilan seçmeniz gerekmektedir.


Kapat

meydan eryaman

meydan eryaman

Fotoğraflar
Kat Planları
Proje Hakkında
Lokasyon
Emlak Endeksi
Haberler
Meydan Eryaman projesi 17 bin 700 metrekare arsa alanı üzerine 550 konut 51 ticari alan olarak yerleşiyor. 2+1 ve 3+1 dairelerin bulunduğu Meydan Eryaman projesinde 76.71 metrekare, 86.93 metrekare ve 103.16 metrekare brüt alanlara sahip konutlar yer alıyor. Meydan Eryaman projesi lokasyon itibarı ile Susuz Kavşağı'na komşu konumda alıcısına sunuluyor.


25.05.2018 Meydan Eryaman Fiyat Listesi
Daire TipiFiyat Aralığı
2+1249.000 - 350.000 TL
3+1349.000 - 420.000 TL
Ödeme Seçenekleri
Meydan Eryaman projesinde konutlar banka kredisine uygun durumda.


Editörün Yorumu
Ankara'ya 550 konutluk proje!

Başkent'in gözde bölgelerinden Eryaman'da yükselecek Meydan Eryaman projesi Göksu mevkii Ertuğrul Bey Caddesi üzerinde konumlanıyor. 17 bin 700 metrekare arsa alanı üzerine inşa edilecek olan Meydan Eryaman projesinde 96 adet 3+1, 454 adet 2+1 daire olmak üzere toplamda 550 konut bulunuyor. Konut grubuna ek olarak farklı büyüklüklerde 51 ticari alana sahip olan Meydan Eryaman projesi ticari alanlarını cadde mağazası konseptinde tasarlıyor. Meydan Eryaman projesinde yer alan 2+1 daireler 76.71 metrekare ve 86.93 metrekare büyüklüklere sahip 2 tipte alıcısına sunulurken 3+1 daireler ise 103.16 metrekare büyüklükte tek tip olarak sahiplerini bekliyor.

Dörtbey İnşaat ve BCM İnşaat ortak girişimi ile yaşama kazandırılacak Meydan Eryaman projesi lokasyon itibari ile İstanbul, Samsun, Konya ve Eskişehir yollarının kesiştiği Susuz Kavşağı'nın yanıbaşında yaşama kazandırılıyor. Tüm ulaşım yol ve araçlarına yakınlığı ile avantaj sağlayan Meydan Eryaman projesi sosyal donatıları ile de bu avantajı destekler nitelikte. Çevresinde bulunan yeşil alanların yanına kendi içinde de peyzaj alan eklemeleri yapan Meydan Eryaman projesi yürüyüş parkuru, koşu parkuru, açık fitness alanı ve çocuk oyun alanları ile dikkat çekiyor. 6 bin 700 metrekarelik peyzaj alanı üzerine süs havuzları, kamelyalar ve bahçe mobilyaları ile zenginleştiren proje konut sakinlerine aktivite alanları sunmaktan çekinmiyor.

Meydan Eryaman projesi seçenekli otopark alanları ile konut sahiplerine sorunsuz ve rahat araç park edebilme fırsatı sunuyor. Proje, 201 adet açık, 397 adet kapalıdan oluşan 598 araçlık otopark kapasitesi ile dikkat çekiyor. Meydan Eryaman projesinin Nisan 2020'de alıcısına sunulması planlanıyor. Projenin tamamlanmasının ardından alıcısına maksimum yüzde 30 oranında prim sağlaması bekleniyor. Meydan Eryaman projesinde konutların kira getirileri ise 1.200 TL'den başlaması öngörülüyor.

En düşük-en yüksek konut fiyatı: 249 bin TL- 420 bin TL


Proje Özellikleri
Site Özellikleri
Standart Özellik Çocuk oyun alanları
Standart Özellik Güvenlik
Standart Özellik Kameralı güvenlik
Standart Özellik Kamelya
Standart Özellik Açık otopark
Lüks Özellik Kapalı otopark
Standart Özellik Yürüyüş parkuru
hazır emlak sitesi
Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir
Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir

Eryaman Satılık Daire

Eryaman kiralık daire

Eryaman da satılık daire

Ankara Eryaman satılık daire

Eryaman da kiralık daire

Eryaman kiralık ev

Eryaman satılık ev

Ankara Eryaman kiralık daire

Ankara Eryaman'da satılık daire

Eryaman kiralık

Eryaman emlak
Eryaman Satılık
Baran Emlak Eryaman