İlan karşılaştırması yapabilmeniz için en az 2 adet ilan seçmeniz gerekmektedir.


Kapat

Eryaman Susuz Mahallesi, Yenimahalle

Susuz, Ankara ilinin Yenimahalle ilçesine bağlı bir mahalledir.


Mahallenin eski ismi "Kepür"'dür.


23.07.2004 tarih ve 5216 sayılı Büyükşehir Belediyesi Kanununun geçici 2’nci maddesi gereği Ankara Büyükşehir Belediyesi sınırlarını belirleyen 50 km yarıçap içinde kaldığından köy tüzel kişiliği sona ererek mahalleye dönüşmüştür. Batıkent semtine bağlı mahalle konumundadır. O-20 Otoyolu'nun batısında kalan kısmı, 05.03.2017 tarihinde yapılan muhtarlık seçimi ile beraber Ata Mahallesi adıyla ayrılmıştır. O kısım Etimesgut ilçesinin Eryaman semti ile bütünleşmiştir.


Ankara iline 25, Yenimahalle ilçesine 23 km uzaklıktadır. Mahallenin iklimi, karasal iklim etki alanı içerisindedir. Mahallenin arazileri üzerinde birçok kooperatifin ve yerleşim yerlerinin oluşması, tarımı yok etme noktasına getirmiştir.[kaynak belirtilmeli] Mahalle halkı geçimini; kendi işyerlerinden, çeşitli mülklerden kira geliri veya başka iş kollarında çalışarak sağlamaktadır.


Altyapı bilgileri[değiştir | kaynağı değiştir]

Mahallede ilköğretim okulu vardır. Mahallenin hem içme suyu şebekesi hem de kanalizasyon şebekesi vardır. Mahalleye ulaşımı sağlayan yol asfaltdır.


Ulaşım Bilgileri[değiştir | kaynağı değiştir]

Ankara-Merkez'den, Kahramankazan ilçesi yönüne giden EGO otobüsleri ve özel toplu ulaşım araçları (midibüs) ile ulaşılır. Mahalle'den Kahramankazan-Ostim arası çalışan Kahramankazan ilçesi minibüsleri de geçmektedir. Kızılcahamam ve Çamlıdere ilçelerine giden araçlarla adı geçen ilçelere ulaşılabilir.


hazır emlak sitesi
Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir
Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir

Eryaman Satılık Daire

Eryaman kiralık daire

Eryaman da satılık daire

Ankara Eryaman satılık daire

Eryaman da kiralık daire

Eryaman kiralık ev

Eryaman satılık ev

Ankara Eryaman kiralık daire

Ankara Eryaman'da satılık daire

Eryaman kiralık

Eryaman emlak
Eryaman Satılık
Baran Emlak Eryaman