İlan karşılaştırması yapabilmeniz için en az 2 adet ilan seçmeniz gerekmektedir.


Kapat

Beyaz Eşya

Sessiz çalışma

Buzdolapları ev ortamında sessiz çalışacak şekilde tasarlanmalıdır .

Değişik bölümlerde farklı yiyecekleri özelliklerine uygun koruma

Bu tip bir sistemde farklı kullanım bölgeleri olur; farklı sıcaklıkta ve nemde yiyecek depolanabilir. Örneğin, bir bölüm derin dondurucu olarak çalışırken diğer bölümlerde taze yiyecekler, şarküteri, içecekler ve taze sebzeler saklanabilir.

Yüksek verim

Verimi yüksek bir buzdolabı seçilmesinin hem kullanıcıya hem de çevreye yararı vardır. Az enerji tüketen bir buzdolabı ile daha az elektrik parası ödemek mümkündür.

Donma koruması özelliği

Buzdolaplarında, derin dondurucu içerisine yerleştirilen yiyecekler birbirine yapışmadan korunur.Yiyeceklerin paket ve son kullanma tarihlerinin bulunduğu etiketleri dahi nem ve karlanmadan etkilenmezler. Sıcaklık çok hassas bir şekilde ayarlanır.

Twin Cooling Soğutma Sistemi

İki evaporatörlü, iki fanlı ikiz soğutma sistemidir. Dondurucu ve soğutucu kısmındaki evaporatörler birbirinden bağımsız olarak çalışır. Bölümlerdeki hava birbirine karışmaz. Böylece yüksek enerji tasarrufu, her bölümde ideal ısı düzeyi, buzdolabı bölümünde ideal nem düzeyi ve bölümler arasında koku izolasyonu sağlanır.

Otomatik buz üretici

Otomatik buz üretici hızlı, kolay, sürekli bir şekilde buz temin eder. Dolapta her an hazır buz bulunmasının garantisidir.

Özel yumurta kabı

Yumurta kaplarında yumurtanın sivri tarafı aşağıya gelecek şekilde yerleştirilebilecek daha derin yuvalar vardır. Sivri ucu aşağıya doğru konan yumurta tazeliğini daha uzun süre korur.

Super X-Flow

Soğuk havanın kabinde dolaşımı özel bir fan ve döner yönlendirici ile sağlanır. Sensör, kapının ne kadar açılıp kapandığını, gıdaların üzerindeki sıcaklığı ölçer ve super x-flow içeriye ne kadar soğuk hava üflenmesi gerektiğine karar verir.

Soğuk su ve buz pınarı

Buzdolabı kapağı açılmadan soğuk su ve buz alınabilir. Buz, seçici düğme vasıtasıyla kullanıcının o anki isteğine göre küp veya parçalanmış şekilde verilir.

Bio deodorizer

İstenmeyen kokuları yok eden koku gidericidir.

Kapı alarmı

Enerji tasarrufu sağlayan, otomatik kapanma ve açık kapı alarmıdır. Eğer kapı açıklığının arası azsa dolap kendiliğinden kapanıp soğukluk kaybını önler. Açı büyükse kullanıcıyı uyarmak için bir ikaz sesi duyulur.

No-Frost sistemi

Derin dondurucu ve soğutucu içindeki soğuk hava, fan üfleme sistemi sayesinde dolabın her köşesine dağılır. Dolap içerisinde soğutulan havada mevcut bulunan nem, sistematik olarak dışarı alınır ve yoğunlaştırılarak su haline getirilir. Dolap dışındaki kompresör üzerindeki bir kapta toplanan bu su, kompresörün ısısıyla buharlaştırılır. No-Frost sistemi karlanma ve buzlanmaya son verdiği gibi, çözme işlemine de gerek kalmaz.

Gizli soğutma kanalı

Ortamdan sıcaklığı çeken, arka yüzeye entegre gaz dolaşımlı düzen.

0°C bölmesi

Et, peynir gibi gıdaları dondurmadan uzun süre saklama bölümüdür.

Soğutucu-Dondurucu kombinasyonları

3 yada 4 derin dondurucu çekmecesi olan hem buzdolabı hem derin dondurucu modeller, seyrek mutfak alışverişi, daha düşük elektrik faturası ve daha uzun süre korunabilen yiyecekler gibi avantajlar sağlar.

Şok dondurma özelliği

Dondurucuya yeni yiyecek koymadan 4-6 saat önce şoklama işlemi başlatılır. Yeni yiyecekler yarleştirildikten sonra şoklama kapatılır. Dondurucuya, dondurma kapasitesinin %10'u kadar yiyecek konulursa, bu işleme gerek yoktur.

Turbo Fan

İçerideki soğuk havanın homojen bir biçimde dağılmasını sağlayan fandır.

Hızlı çözme sistemi

Soğutucularda bulunan bir özelliktir. Oluşan buz ve karlanma düzenli aralıklarla devreye giren çözme otomatiği sayesinde suya dönüştürülüp, buharlaştırılır. Soğutucu-dondurucu kombi modellerde ise bu sistem sadece soğutucu kısmında mevcut olup derin dondurucu kısmında çözme işlemi manuel olarak yapılır.

Aktif uyarı sistemi

Bu sistem ile derin dondurucunun normal çalışıp çalışmadığı, dondurma derecesine ulaşılıp ulaşılmadığı ve şoklama yapılıp yapılmadığı kontrol göstergeleri ile belirtilir. Olası bir ısı artışında ikaz edilir.

Çevre dostu buzdolabı

Ozon tabakasının korunması amacı ile soğutucular CFC gazları içermeyecek şekilde üretilirler

 

hazır emlak sitesi
Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir
Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir

Eryaman Satılık Daire

Eryaman kiralık daire

Eryaman da satılık daire

Ankara Eryaman satılık daire

Eryaman da kiralık daire

Eryaman kiralık ev

Eryaman satılık ev

Ankara Eryaman kiralık daire

Ankara Eryaman'da satılık daire

Eryaman kiralık

Eryaman emlak
Eryaman Satılık
Baran Emlak Eryaman