İlan karşılaştırması yapabilmeniz için en az 2 adet ilan seçmeniz gerekmektedir.


Kapat

Etimesgut Tapu ve Sincan Tapu Yeni Binasında Hizmet Vermeye başladıAnkara Etimesgut Tapu - Sincan Tapu ve Kadastro Müdürlüğü 8 Mayıs 2019 tarihinde yeni binasında hizmet vermeye başlayacak.

Etimesgut Tapu ve Sincan Tapu yeni adresi olan; "Ertuğrulgazi Mahallesi 1562. Cadde No: 24 Sincan/Ankara" adresinde yeni binasında hizmete girecektir. 

7 katlı olan, 8 bin 955 metrekare kapalı inşaat alanı bulunan Etimesgut Tapu - Sincan Tapu ve Kadastro Müdürlüğü yeni binası, Ankara Tapu ve Kadastro 1. Bölge Müdürlüğü’ne bağlı olarak hizmet vermeye başladı. Taşınmazlarla ilgili tüm mülkiyet bilgilerini muhafaza eden, güncelleyen ve ilgili politikaları belirleyip hizmet sunan Etimesgut Tapu ve Sincan Tapu Müdürlüğü, 8 Mayıs 2019 tarihinden itibaren yeni binasında ve yeni adresinde hizmet vermeye devam edecektir.


Tapu hizmetlerinin etkin ve zamanında yapılması ve tapu işlemlerinin hızlı tamamlanması açısından da yeni Etimesgut Tapu ve Sincan Tapu hizmet binası oldukça faydalı olacaktır. 


Kadastro hizmetlerinin ve harita üretim hizmetlerinin düzenli ve etkili işleyişi için yeni hizmet binasına ihtiyaç duyulmaktaydı. Etimesgut Tapu - Sincan Tapu ve Kadastro Müdürlüğü yeni binası tüm hizmetler için gerekli büyüklükte ve uygun olarak inşa edilmiştir.   


Aynı zamanda; yeni Etimesgut Tapu ve Sincan Tapu Hizmet binası; Türkiye’nin ilk akıllı kamu binalarından biri olup, Yeşil Bina sertifikasını almaya hak kazanmıştır. Buna bağlı olarak; yağmur sularını toplayarak bahçe sulamasında kullanılmasını sağlayacak sistemler kurulmuştur. Aynı zamanda gri su sistemleri ile lavabolarda kullanılan su toplanacak ve tuvalet sifonlarına aktarılacaktır. Bu sistemlerle su tasarrufu sağlanacaktır.


Etimesgut Tapu ve Sincan Tapu Yeni Hizmet Binası 

 

Etimesgut Tapu ve Sincan Tapu yeni hizmet binası;Yeşil Çatı uygulaması ile ısı kayıpları önlenecek, yazın ön soğutma ve kışın ön ısıtma sağlanacak olan labirent sistemi kullanılacaktır. Bu sistemlerle enerji maliyetlerinin beşte bir oranında düşürülmesi hedeflenmektedir. Ayrıca binada kurulacak olan panaller sayesinde güneş enerjisinden elektrik elde edilecek ve binanın elektrik maliyeti de düşürülmüş olacaktır.

hazır emlak sitesi
Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir
Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir

Eryaman Satılık Daire

Eryaman kiralık daire

Eryaman da satılık daire

Ankara Eryaman satılık daire

Eryaman da kiralık daire

Eryaman kiralık ev

Eryaman satılık ev

Ankara Eryaman kiralık daire

Ankara Eryaman'da satılık daire

Eryaman kiralık

Eryaman emlak
Eryaman Satılık
Baran Emlak Eryaman